گروه بام آذين

ساخت سايبان ماشين در کرمان


پارکينگ هايي که در فضاهاي آزاد مانند حياط ساختمان و ويلا و غيره قرار دارند، معمولاً به يک پوشش يا سقف احتياج دارند که به آن سايه بان نيز گفته مي شوند. ما در اين جا به صورت خلاصه آن را سقف پارکينگ مي ناميم. سقف پارکينگ براي آن استفاده مي شود که جلوي تابش مستقيم نور خورشيد به سمت اتومبيل گرفته شود. در نتيجه از ضررهاي احتمالي که مي تواند با تابش نور خورشيد به خودرو وارد شود جلوگيري به عمل آيد. اجراي سقف پارکينگ معمولاً به وسيله‌ي مواد و ورق هايي به نام پلي کربنات صورت مي پذيرد. استفاده از پلي کربنات بيشتر به خاطر ويژگي هاي خاص آن ماده است.البته صرفا فقط پلي کربنات نيست. امروزه از تمام مصالح شيرواني براي سقف پارکينگ استفاده ميشود.


 


خريد ورق پلي کربنات در کرمان  


پلي کربنات نوعي ماده‌ي ترموپلاستيک است. که در برابر شرايط مختلف محيطي نظير دماي بالا يا پايين و هم چنين بارش برف و باران مقاوم است. اما مهم ترين ويژگي پلي کربنات که باعث مي شود تا از آن در سقف پارکينگ و سايه بان هاي مختلف استفاده شود، مقاومت بالاي آن در برابر نور خورشيد است. ورق هاي پلي کربنات مقاومت بسيار خوبي در برابر نور خورشيد دارند و اجازه نمي دهند که اشعه ماورا بنفش خورشيد از آن ها عبور کند. به اين ترتيب آن ها به سايه بان هاي خوبي براي اتومبيل شما تبديل مي شود. چرا که علاوه بر مقاومت و دوام بالا، اشعات مضر نور خورشيد را نيز از خود عبور نمي دهد. و اين باعث مي شود تا اتومبيل ها از ضرر اين اشعات مصون بمانند.


 


اجراي سقف پارکينگ در کرمان با ورق هاي پلي کربنات


گفتيم که به دليل مقاومت خوب ورق هاي پلي کربنات از اين ماده در سقف پارکينگ و سايه بان ها استفاده مي شود. اما اين ها تنها ويژگي هاي مهم پلي کربنات ها نيستند. پلي کربنات ها مقاومت بسيار خوبي در برابر دماهاي مختلف، پايين و بالا دارند و تغييرات دمايي بالا در بين روز و شب هيچ گونه آسيبي به آن ها وارد نمي سازد. از طرف ديگر اين ماده که از آن در سقف پارکينگ استفاده مي شود، مقاومت بسيار خوبي در برابر ضربات ناگهاني دارد، به طوري که گفته مي شود مقاومت در آن در برابر ضربه در مقايسه با شيشه حدود 250 برابر و در مقايسه با ماده اکريليک چيزي حدود 30 برابر است. اين موضوع به خوبي نشان مي دهد که سقف پارکينگ اجرا شده به وسيله‌ي پلي کربنات تقريباً شکست ناپذير است و هيچ پديده‌اي نمي تواند آسيبي به آن وارد کند.


 


ساخت پارکينگ ماشين در کرمان


يکي ديگر از ويژگي ها بسيار مهم پلي کربنات ها اين است که در حالي که مقاومت بسيار بالايي چه در برابر نيروهاي وارده و چه در برابر ضربه هاي وارده دارند، اما در عين حال وزن بسيار پاييني نيز دارند. اين موضوع باعث مي شود تا حمل و نقل آن ها به سادگي صورت بپذيرد و هم چنين سهولت خاصي در نصب آن ها ايجاد شود. اين سبک وزني هم چنين باعث مي شود تا براي پايه هاي سقف پارکينگ نياز به ستون هاي خيلي ضخيم و قوي نداشته باشيم.


 


به عبارت ديگر هزينه هاي ساخت و اجراي سقف پارکينگ کاهش غير قابل چشم پوشي اي خواهد داشت. اتومبيلي که به صورت مستقيم زير نور خورشيد قرار مي گيرد، بدنه‌ي آن مي تواند دچار مشکلات مختلفي شود، حتي اگر مستقيم تحت نور خورشيد نباشد، باز هم امکان عبور اشعه ماورا بنفش و رسيدن آن به خودرو وجود دارد. اما ورق هاي پلي کربنات در برابر عبور اشعه ماورا بنفش خورشيد مقاوم هستند و اجازه‌ي عبور اين اشعه‌ي مضر را نمي دهد. به خاطر همين موضوع بدنه‌ي اتومبيل از خسارت هاي احتمالي مصون مي ماند و مشکلي برايش ايجاد نمي شود.


 


اضافه کردن سقف پارکينگ آپارتمان


بسيار پيش مي‌آيد که در زمان خريد آپارتماني، متوجه مي‌شويد واحدي که قصد خريدش را داريد، پارکينگ ندارد.


شايد از خود مي‌پرسيد که چطور مي‌شود واحدي پارکينگ نداشته باشد يا در اصل، پارکينگ چگونه بين واحدها تقسيم مي‌شود؟


در اين مورد خوب است بدانيد که تقسيم پارکينگ به دو صورت انجام مي‌شود:


صورت اول، تعلق اختصاصي است، که مانند انباري، با تعيين موقعيت و مساحت آن، محل دقيق آن در صورت مجلس تفکيکي و سند رسمي قيد مي‌شود و در حقيقت ملک اختصاصي صاحب آپارتمان به حساب مي‌آيد. صورت دوم، تعلق پارکينگ به هر واحد به طور مشاع است.


امروزه تامين پارکينگ براي واحهاي آپارتمان امري اجباري است و البته از مومات زندگي آپارتمان نشيني است. چند سالي است که شهرداريها قسمتي از حياط مشاع آپارتمانها را به فضاي پارکينگ اضافه ميکنند. اين يعني اينکه مساحت پارکينگ از مساحت آپارتمان (براي تامين تعداد پارکينگ) بيشتر ميشود. و پارکينگ نياز به سقف دارد.


 


در

بام آذين مفتخريم اعلام کنيم آمادگي داريم فضاي اضافه شده به پارکينگ را مسقف کنيم و پوشش دهيم.


 


سقف پارکينگ اضافه شده را بصورت سقف سبک و سريع اجرا ميکنيم . پوشش سقف پارکينگ در حياط را با ورق هاي شيرواني و ورقهاي طرح سفال پوشش ميدهيم


 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خبرهاي آموزش و پرورش استان مرکزي و شهر اراک خدمات خودرو و ماشین خبر youmovies پوشک اوی بی بی اخبار فيلم هاي جديد سلامت ملت youmovies telmato ava-soole کلید سازی شبانه روزی و سیار در کل تهران be smart